Obroże dla psów na kleszcze i pchły

( ilość produktów: 9 )

Czworonogi uwielbiają wielogodzinne spacery, podczas których mogą zaspokoić swoje potrzeby, poeksplorować i uwolnić nagromadzoną energię. Jednakże podczas zabawy na świeżym powietrzu są szczególnie narażone na ugryzienie przez kryjące się w zaroślach kleszcze. Mogą także nabawić się pcheł po kontakcie z innym zwierzęciem.

Dlatego, aby móc czerpać pełną radość ze wspólnych spacerów, warto podarować swojemu pupilowi odpowiednią obrożę dla psa na kleszcze i pchły. Zapewnia ona skuteczną ochronę przed inwazją pasożytów obecnych zarówno w trawie i krzakach, jak i przenoszonych przez inne czworonogi. Obroże dla psów na kleszcze i pchły są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu spełnią oczekiwania zwierząt należących do różnych ras.

Obroża dla psa na pchły na bezpieczne spacery

Każda obroża dla psa na pchły i kleszcze dostępna w naszym asortymencie to gwarancja skutecznej profilaktyki. Doskonale zapobiega ukąszeniom pasożytów należących do różnych gatunków, które są nosicielami wielu, potencjalnie groźnych chorób, takich jak borelioza. W ofercie znajdują się produkty sprawdzonych marek, takich jak:

  • Bayer
  • Beaphar
  • Foresto

Oferujemy obroże dla psów od kleszczy biobójcze oraz naturalne zapachowe. Modele z olejkami eterycznymi zniechęcają pasożyty do przebywania w towarzystwie zwierzęcia. Natomiast obroże z substancjami czynnymi, m.in. permetryną i geraniolem, działają głównie w sposób kontaktowy, wykazując zarówno właściwości odstraszające, jak i bójcze. Wszystkie proponowane produkty są wygodne i komfortowe w noszeniu, a także w pełni bezpieczne dla pupila. W zależności od konkretnego modelu zapewniają skuteczną ochronę przez okres od 4 do 8 miesięcy.

Obroże dla psów na kleszcze i pchły są dostępne w różnych rozmiarach zarówno dla dużych, jak i małych ras. Dzięki temu możesz łatwo dobrać najlepszy produkt do indywidualnych potrzeb czworonoga. Oferujemy także obrożę na pchły i kleszcze dla szczeniaka stanowiącą doskonałą alternatywę dla czasochłonnego nakładania specjalnych preparatów. Jednakże nie wolno stosować ich na zwierzętach przed ukończeniem 7 tygodnia życia.

Jaka jest najlepsza obroża na kleszcze dla kota?

W naszym asortymencie znajdują się także produkty przeznaczone dla innych zwierząt domowych. Wiele osób zastanawia się, jaka jest najlepsza obroża na kleszcze i pchły dla kota. Właścicielom mruczków oferujemy m.in. innowacyjne produkty marki Foresto. Proponowane obroże skutecznie odstraszają i zabijają kleszcze i pchły, zapewniając skuteczną ochronę przed pasożytami przez okres 7-8 miesięcy. Ich działanie jest natychmiastowe, a dawki substancji uwalniane z obroży w sposób kontrolowany, w ilości adekwatnej do potrzeb zwierzęcia. W ofercie sklepu Ale Zwierzaki dostępne są także krople na kleszcze dla kota. Skutecznie unieruchamiają pasożyty, równocześnie dbając o zdrową sierść mruczka.

Dlatego, rozważając, jaka obroża przeciw kleszczom i przeciwpchelna dla kota będzie odpowiednia, warto postawić na nowoczesne rozwiązania, całkowicie bezpieczne dla naszego pupila. Wodoodporne i bezzapachowe produkty zapewnią optymalny poziom ochrony z dbałością o komfort zwierzęcia.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 6652 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Wszystko sprawnie
2024-05-22
Nie wiem co napisać ???? psu smakuje , ja nie próbowałem , szybkość doręczenia znakomita !!!
pixel