Środki i Preparaty Uspokajające dla Psa

( ilość produktów: 7 )

Środki uspokajające dla psa to obowiązkowy produkt w domu, w którym znajduje się lękliwy psiak często narażony na sytuacje stresowe. Jako sklep zoologiczny wychodzimy naprzeciw właścicielom czworonogów i oferujemy preparaty uspokajające dla psa w formie popularnych tabletek oraz pasty. Znajdujące się w tej kategorii leki uspokajające są bezpieczne dla zwierząt, o czym zapewniają tacy producenci jak Dermapharm. Zadbaj o swojego pupila i pomóż mu uporać się z nadmiernym stresem oraz lękiem, które negatywnie wpływają na jego samopoczucie, a nawet zdrowie. 

Przydatne środki uspokajające dla psa

Środki na uspokojenie dla psa to preparaty, które nie są drogie, a bardzo skuteczne. Nie ma wątpliwości, że czworonożni przyjaciele człowieka, podobnie jak sami ludzie, nieraz narażeni są na sytuacje stresowe, które negatywnie odbijają się na ich zdrowiu oraz samopoczuciu. Po pastę lub tabletki na uspokojenie dla psa powinno sięgnąć się np. przed:

  • wizytą u weterynarza, której obawia się czworonóg, 
  • długą podróżą lub przeprowadzką, 
  • zapoznaniem z nowym zwierzęciem w mieszkaniu,
  • głośnymi imprezami, burzą lub sylwestrem, 
  • tymczasowym pobytem w psim hotelu lub u tymczasowych opiekunów itd. 

Pasta i tabletki na uspokojenie dla psa są skuteczne oraz bezpieczne dla zwierząt. Dzięki nim czworonóg dużo lepiej poradzi sobie w stresowych sytuacjach, które nie odbiją się na jego zdrowiu. Preparaty uspokajające dla psa należy używać zgodnie z ich przeznaczeniem oraz instrukcjami, które znajdują się na opakowaniu. 

Leki na uspokojenie dla psa nie stanowią naszej jedynej oferty! W naszym asortymencie znalazło się również miejsce na skuteczne preparaty dla psów, a w tym na:

  • odstraszacze na psy - dostępne w formie poręcznych sprayów, które przeznaczone są do użytku wewnątrz pomieszczenia, 
  • produkty, dzięki którym adaptacja psa będzie dużo prostsza. 
     
Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 6840 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Super!!!
2024-07-19
Szybka realizacja zamówienia.
pixel