Miski dla Psa

( ilość produktów: 144 )

Miski dla psa, zaraz koło legowiska, zabawek oraz obroży, stanowią podstawowy element wyprawki - nie powinno zatem ich zabraknąć wszędzie tam, gdzie znajduje się czworonóg. Jako sklep zoologiczny online oferujemy różne typu misek dla psów, dzięki czemu właściciele zarówno dużych, jak i małych psiaków, znajdą coś odpowiedniego dla swojego towarzysza. Miski dla psa ceramiczne, metalowe, a może plastikowe? Niezależnie od wyboru znajdziesz je u nas. O ich nowoczesny design zadbali rozpoznawalni producenci, tacy jak: Zolux, Trixie, Sum-Plast, Dingo, czy też Delfin - jest zatem w czym wybierać! Dzięki gładkiej powierzchni, zarówno miski wolnostojące, jak i miski na stojaku dla psa, są łatwe w czyszczeniu. Przed zakupieniem któregokolwiek z produktów zachęcamy najpierw do zapoznania się z jego specyfikacjami.

Miski dla łakomych psiaków 

Miski dla psa na stojaku nie tylko pozwalają zwierzęciu wygodnie spożyć posiłek, ale i dobrze się prezentują w domowej przestrzeni. Co jednak zrobić, kiedy czworonóg łapczywie podchodzi do każdego z posiłków? Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku mogą okazać się miski spowalniające jedzenie dla psa. Dostępne są one w wielu kształtach, kolorach oraz wielkościach. Łączy je jedno - wypusty, między którymi znajduje się jedzenie. Są one łatwe w czyszczeniu, a przede wszystkim pozwalają zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe psa. 

Wysokiej jakości miski dla psa 

Szukasz dużej miski dla psa, a może miski dla małego lub średniego psa, takiego jak york albo spaniel? Znajdziesz je w naszej ofercie. W tej kategorii należy wyróżnić:

  • miski dla psa na stojaku,
  • podwójne miski dla psa, 
  • wolnostojące zestawy misek dla psów, 
  • miski spowalniające jedzenie dla psa. 

Kompletując wyprawkę dla swojego czworonoga warto również zakupić pojemniki na karmę dla psa, w których można przechowywać suchy pokarm bez obawy o to, że z czasem wywietrzeje. Dobrym rozwiązaniem mogą się również okazać miski dla psa na stojaku - tutaj należy zwrócić uwagę na to, aby były one o odpowiedniej wysokości. Doskonale sprawdzają się one w przypadku starszych zwierząt, które zmagają się ze zwyrodnieniami stawów i z trudnością schylają się do pożywienia. 

Oprócz misek na jedzenie oraz wodę dla psa dorosłego i szczeniąt w naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz: 

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 6840 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-20
Ok
2024-07-19
Wszystko w porządku
pixel