Calitti

( ilość produktów: 10 )

Każdy kot do pełni szczęścia potrzebuje dobrze dobranego żwirku. Jeśli właśnie wyposażasz kuwetę swojego mruczka, wypróbuj żwirki dla kotów marki Calitti – świetnie oceniane, delikatne i wydajne!

Betonitowe żwirki dla kotów Calitti

W ofercie Calitti znajdziesz popularne żwirki bentonitowe, które stanowią najczęstszy wybór właścicieli mruczków. Firma proponuje zarówno bezzapachowe, jak i zapachowe żwirki, które wystarczają na długo i doskonale chłoną wilgoć. Drobinki o odpowiedniej wielkości nie sprawiają kocim łapkom dyskomfortu.

Silikonowe żwirki Calitti

Twój kot preferuje żwirek silikonowy? Jego także znajdziesz w ofercie Calitti. Miękki i delikatny żwirek o doskonałej chłonności dobrze sprawdzi się u kotów o wrażliwych łapkach.

A może ekologiczny żwirek dla kota?

Producent Calitti pomyślał także o osobach, którym bliski jest stan środowiska naturalnego. Żwirek dla kota wykonany z drewna jest nie tylko ekologiczny, ale i wygodny: można spłukiwać go w toalecie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 6731 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Przesyłka troszkę się opóźniła, ale sklep nadrobił to szybką odpowiedzią po skontaktowaniu się, gdzie potem poszło już ekspresowo. Zadowolony :)
2024-06-18
Szybko i sprawnie
pixel