To już ostatnie chwile naszej akcji! Nie czekaj, pobierz PROPSa, czyli Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa i wspomóż potrzebujące zwierzęta!

2021-12-28
To już ostatnie chwile naszej akcji! Nie czekaj, pobierz PROPSa, czyli Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa i wspomóż potrzebujące zwierzęta!

PROPS to Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa, w którym znajdziecie dużo porad związanych z wychowaniem psa, jego adopcją lub zakupem z hodowli. Jeśli Wy albo ktoś z Waszych bliskich zastanawia się nad powiększeniem rodziny o czworonożnego przyjaciela, zakup Poradnika będzie doskonałym pomysłem! Dzięki niemu będziecie mogli dokładnie przeanalizować, czy właśnie teraz jest odpowiedni moment na pojawienie się psa w Waszym domu. Jeżeli zaś pies już mości się wygodnie w legowisku obok Was, to w PROPSie w dalszym ciągu znajdziecie mnóstwo przydatnych porad, jak właściwie obrać kierunek jego wychowywania.
Poszczególnymi rozdziałami zajęli się profesjonaliści, Katarzyna Kacalińska, ambasador marki Brit i hodowca z wieloletnim doświadczeniem, opowiedziała o kwestii odpowiedzialnego zakupu psa, natomiast temat adopcji omówiła Katarzyna Sieto, prowadząca dom tymczasowy. O spory dział dotyczący wychowania zadbał Michał Dąbrowski (https://www.facebook.com/michaldabrowskidog), trener i behawiorysta. Okładkę Poradnika stworzyła Katarzyna Gabrysz (https://www.facebook.com/RynnRysuje), a jego wnętrze uatrakcyjnił historią o swoim psie Karol Paciorek (https://www.facebook.com/karol.paciorek).
Pośród osób, które zakupiły PROPSa i przekazały swoją cegiełkę na pomoc potrzebującym zwierzętom były Ola i Marta, które postanowiły podzielić się z Wami swoją historią związaną z adopcją psa o imieniu Arbuz.

Z myślą o adopcji psa nosiłyśmy się od wielu miesięcy. Wiedziałyśmy jednak, że jest to bardzo odpowiedzialna decyzja i należy to wszystko jeszcze raz dobrze przemyśleć. Gdy stwierdziłyśmy, że jesteśmy już w pełni gotowe i możemy zacząć się rozglądać, na zdjęciu przesłanym od znajomej zobaczyłyśmy jego wspaniałą rudość, Arbuza. Poznałyśmy jego historię i niemal od razu wiedziałyśmy, że chcemy dzielić z nim teraz swoje życie.
Ostateczne przygotowania rozpoczęłyśmy od zakupów, gdzie nieocenione okazały się rady wolontariuszki i bardziej doświadczonych znajomych. Zaopatrzone w całą wyprawkę (karmę, miski, legowisko, preparat na kleszcze, zabawki itd.) z niecierpliwością oczekiwałyśmy na odebranie Arbuza ze schroniska. Wiedziałyśmy, że musimy go obserwować i sprawdzać, czy czuje się komfortowo. Na początku był nieco niepewny, jednak lada chwila mościł się na kanapie. Arbuz jest pieskiem niewidomym, ale doskonale sobie radzi w życiu codziennym. Całe szczęście słuch ma wręcz doskonały i z drugiej części mieszkania jest w stanie usłyszeć szelest otwierającej się paczki smakołyków.

Nie wszystko jednak było łatwe. Na początku bardzo nie lubił zostawać sam. Od pierwszej chwili wył, czasami nawet drapał drzwi. Od razu jednak poprosiłyśmy o pomoc behawiorystę, który pokazał nam, jak prawidłowo pracować z Arbuzem. Zapewnienie bezpiecznej rutyny, szkolenie i cała masa włożonej pracy opłaciła się – psiak przesypia teraz większość czasu, gdy jesteśmy w pracy. Ponadto doszły problemy związane z pasożytami wewnętrznymi, przez które musiał otrzymywać wyłącznie określone posiłki oraz (na szczęście!) skuteczny antybiotyk.

Chociaż jest z nami dopiero 4 miesiące, już możemy zauważyć, jak bardzo się zmienił! Jest bardziej radosny i otwarty, stale pracujemy nad budowaniem u niego pewności siebie i… masy mięśniowej. Przytrafiły nam się jednak niespodzianki, o których nie myślałyśmy wcześniej. Z pewnością: Im więcej będziecie wiedzieć na początku, tym mniej Was zaskoczy. Zachęcamy Was do zakupu PROPSa, my już mamy swój egzemplarz! Dodatkowo, wsparłyśmy cegiełką schroniskowych kolegów Arbuza!

Wielu potencjalnych opiekunów chce dla swojego psa jak najlepiej, ale nie zawsze wie, od czego zacząć. Polecamy Wam PROPSa! Mamy nadzieję, że w tych ostatnich dniach promocji liczba osób zaangażowanych w akcję jeszcze bardziej wzrośnie i pozwoli nam przekazać naprawdę duże wsparcie!
Nie czekajcie! Klikajcie już dziś: https://www.props-brit.pl/

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 6631 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-18
...
2024-05-18
Jestem zadowolona
pixel