Pupil siusia w domu? Wybierz najlepszy odstraszacz na psy

2022-07-04
Pupil siusia w domu? Wybierz najlepszy odstraszacz na psy

Każdy właściciel psa choć raz borykał się z dylematem, jak oduczyć zwierzę załatwiania się w pomieszczeniu bądź gryzienia mebli. Osoby, które posiadają własne ogródki, nieraz narzekają na niszczenie roślin czy regularne „podkopy”, które niszczą trawnik. Powiedzmy to szczerze: nasi milusińscy, choć kochani, czasami potrafią narobić kłopotów.
Podstawą psiej tresury jest rzecz jasna konsekwencja właściciela oraz rozsądny system nagród – to metody, dzięki którym psiak szybko zrozumie, jak się zachowywać. Jeśli jednak uczeń jest wyjątkowo oporny, warto wspomóc się odstraszaczem psów. Co to za środek i jak go używać? Podpowiadamy.

Odstraszacz psów: skuteczny sposób na tresurę

Na samym początku podkreślimy, że odstraszacz psów to bezpieczny i naturalny środek, który nie jest szkodliwy dla ludzi i zwierząt. To nic innego, jak kompozycja składników o zapachach, które zniechęcają zwierzaki. A jest ich całkiem sporo!
Odstraszacze psów mogą zawierać m.in. olejki eteryczne, wyciągi z cytrusów, ocet. To przykłady substancji, których zapachu nasze czworonogi bardzo nie lubią. Spryskując odstraszaczem psów meble czy podłogę, możesz mieć niemal całkowitą pewność, że pies nie zechce przebywać w ich okolicy.
Odstraszacz na psy sprawdzi się wówczas, gdy chcesz:
• Uchronić meble przed gryzieniem,
• Zniechęcić psa do załatwiania się w domu,
• Zapobiec niszczeniu roślin i trawnika (wówczas sprawdź, czy dany odstraszacz można stosować na rośliny),
• Odstraszyć obce psy od suczki wypoczywającej przed domem.
Należy podkreślić, że odstraszacze psów oddziałują również na koty, a także większość dzikich zwierząt, które mogą nawiedzać przydomowe ogródki.

Jaki odstraszyć psa? Polecane preparaty

W naszym sklepie internetowym znajdziesz świetnie oceniane odstraszacze psów i kotów w formie wygodnych atomizerów. Wystarczy, że raz na jakiś czas spryskasz środkiem okolicę, którą pies upodobał sobie jako toaletę lub meble, które obgryza. W połączeniu z mądrą tresurą stosowanie odstraszaczy psów przyniesie rewelacyjne efekty.
Które odstraszacze psów najchętniej wybierają nasi klienci?

​1. Super Benek STOP PIES STRONG

To odstraszacz o silnym, cytrusowym zapachu, który można stosować na meble i powierzchnie płaskie. Nadaje się także do używania poza domem. Jest zupełnie bezpieczny, a jego zapach nie jest nachalny dla ludzkiego nosa.

​2. DR SEIDEL REPELEX GARDEN

Chcesz uchronić swój ogród lub trawnik przed psim entuzjazmem? Ten odstraszacz sprawdzi się doskonale. Jest naturalny i bezpieczny dla roślinności, a jednocześnie wydziela zapach, który utrzymuje psy daleko.

3. DR SEIDEL BITER PREPARAT PRZECIWKO OBGRYZANIU PRZEDMIOTÓW

To kolejny świetnie oceniany odstraszacz psów, który może być stosowany na różne przedmioty, w tym kable i oraz buty.

Odstraszacz na psy: wsparcie podczas tresury

Odstraszacz psów może być cenną pomocą podczas treningu czystości i dyscypliny, ale także wsparciem doraźnym, na przykład wtedy, gdy chcesz uniknąć obecności obcych psów w swoim ogródku. Pamiętaj, że odstraszacze dostępne w naszym sklepie są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla zwierząt i ludzi.

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 6743 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
Zamówienie zrealizowane na czas podany przez sprzedawcę, jednak bez gratisu - zabawka jaki został zaznaczony w zamówieniu.
2024-06-25
Polecam z całego serca
pixel