PROPS, czyli Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa już dostępny do pobrania!

2021-12-08
PROPS, czyli Poradnik Rewelacyjnego Opiekuna Psa już dostępny do pobrania!

Na czym polega akcja?

Poradnik powstał z myślą zarówno o początkujących psiarzach, jak i opiekunach, którzy mają już pod swoim dachem zwierzę. Pomaga w podjęciu decyzji związanej z pojawieniem się pupila oraz udziela celnych porad związanych z jego wychowaniem, dbałością o zdrowie, czy pielęgnacją.
Drugim, niezwykle ważnym aspektem, jest aspekt charytatywny PROPSa. Poradnik jest dostępny do pobrania w kwocie 10zł, ale zaleca się przekazanie wyższej sumy. Dlaczego? Cała zebrana kwota będzie przekazana na potrzeby potrzebujących zwierząt z poniżej wymienionych schronisk, fundacji i stowarzyszeń:
- Fundacja Zwierzochron
- Stowarzyszenie Amstaffy Niczyje
- TOZ Wrocław
- Schronisko Kocham Psisko

Dodatkowo, firma Brit przekaże od siebie smakowite prezenty dla zwierząt, które jeszcze nie znalazły swoich stałych, kochających domów.

Jakie informacje można znaleźć w Poradniku?

Pośród twórców poradnika można znaleźć samych profesjonalistów, którzy zdecydowali się na stworzenie niezwykle ważnych, konkretnych działów dotyczących:
- adopcji bądź kupna psa – na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, jakie pytania należy zadać hodowcy lub dotychczasowemu opiekunowi? Tymi działami zajęły się Katarzyna Sieto, prowadząca dom tymczasowy oraz Katarzyna Kacalińska, ambasador marki Brit oraz hodowczyni z 20-letnim doświadczeniem.
- wychowania psa - jakie należy podjąć kroki, aby Twój przyjaciel był szczęśliwy i zadbany, a Wasza relacja rozwijała się w dobrym kierunku? Na ten temat wypowiedział się szeroko Michał Dabrowski, znany oraz ceniony trener i behawiorysta. (https://www.instagram.com/michal__dabrowski/)
- żywienia oraz kwestii weterynaryjnych – rzut specjalistycznym okiem na to, jak sprawić, by pies cieszył się zdrowiem. Komentarz w tej sprawie wygłosił lek. wet. Paweł Kucharski, specjalista Brit ds. żywienia zwierząt.
- pielęgnacji – profesjonalna porada groomera w sprawie priorytetów w zakresie właściwej dbałości nie tylko o sierść pupila. Doskonałych rad udzieliła Joanna Kleszcz, groomerka.
Pozycję wzbogacili swoją obecnością również Karol Paciorek (https://www.instagram.com/karolpaciorek/), który opowiedział o swoim ukochanym psie, Ramenie, a także Katarzyna Gabrysz, znana jako Rynn Rysuje. To właśnie dzięki tej rysowniczce PROPS może pochwalić się swoją okładką, stworzoną specjalnie na jego potrzeby.
Zachęcamy wszystkich bez wyjątku do przyłączenia się do wspólnej zbiórki. Może ktoś z rodziny lub przyjaciół zastanawia się nad psem i chcecie sprawić mu skondensowaną porcję wiedzy, dodatkowo podarowując potrzebującym zwierzętom coś od siebie? Akcja będzie miała swój finał w połowie stycznia, ale do pomocy zagrzewamy już dziś!

 

PROPS można pobrać pod adresem http://www.props-brit.pl/

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 6507 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
.
2024-04-12
Zawsze szybko i sprawnie
pixel