Jak odstraszyć psa sąsiada?

2022-12-15
Jak odstraszyć psa sąsiada?

Czym odstraszać psy - porady

Udomowiony pies, którego wiele z nas ma w swoim mieszkaniu czy domu, jest źródłem ogromnej radości. Dbamy o niego jak tylko możemy, podając mu specjalnie wyselekcjonowane karmy czy też zapewniając rozrywkę. Pupil taki nie stanowi w żaden sposób zagrożenia - w przeciwieństwie do obcego psa, który może w każdej chwili wtargnąć na naszą posesję. Tego typu intruz stanowi niebezpieczeństwo na wielu różnych poziomach. Pies może bowiem zaatakować naszego domowego pupila, a nawet nas samych! Trzeba również wspomnieć o możliwych zniszczeniach, których taki pies może dokonać w naszym ogrodzie. Warto skutecznie zabezpieczyć się przed tego typu sytuacjami. Jak to zrobić i co właściwie odstrasza psy w ogrodzie?

Jak skutecznie odstraszyć psa?

Metody odstraszenia psa nie mogą w żaden sposób mu zagrozić - nie chodzi przecież o to, by zrobić mu jakąś krzywdę. Stosowanie elektrycznych pastuchów do ogrodzenia swojej posesji jest surowo zabronione. Znacznie lepszym pomysłem jest zainwestowanie w ultradźwiękowe odstraszacze na psy. To dosyć niepozorne, ale jednak działające niezawodnie urządzenia. Emitują one fale ultradźwiękowe, które skutecznie odstraszają psy każdej rasy. Taki sygnał jest bowiem nieprzyjemny dla czworonogów, natomiast ludzie nie są w stanie w ogóle go usłyszeć. Warto jednak od razu dodać, że dźwięk taki nie powoduje w żadnym razie żadnych obrażeń dla czworonoga - jest po prostu dość drażniący.

Nasz sklep zoologiczny proponuje Klientom wiele rodzajów takich odstraszaczy. Urządzenia różnią się od siebie przede wszystkim zasięgiem, a niektóre z nich nawet częstotliwością emitowania fal ultradźwiękowych. Poszczególne gatunki zwierząt reagują na różne fale dźwiękowe. Decydując się na zakup takiego urządzenia można zatem stać się posiadaczem sprzętu, który będzie odpowiadał także za skuteczne odstraszanie na przykład kun czy lisów. Takie szkodniki są bowiem niemile widzianymi gośćmi - zwłaszcza w gospodarstwach rolnych. Proponowane przez nas odstraszacze często wykorzystywane są również przez trenerów. Emitowanie fal dźwiękowych może na przykład oduczyć czworonoga wchodzenia do pomieszczeń, do których wchodzić nie powinien. 

Profesjonalne odstraszacze psów

Wysokiej jakości odstraszacze psów, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom, to solidnie wykonane urządzenia. Posiadają one stosunkowo niską wagę, dzięki czemu można je dowolnie przenosić w wybrane miejsce. Są także odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne - umieszczenie ich na zewnątrz nie wpłynie negatywnie na ich funkcjonowanie. Ważny jest również fakt, że takie odstraszacze nie muszą być podłączone do prądu - wiele z proponowanych urządzeń zasilanych jest za pomocą baterii bądź też akumulatorów.

Zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie można swobodnie przeglądać urządzenia tego typu. Warto jeszcze dodać, że nasz asortyment jest mocno rozbudowany - dostępna jest w nim na przykład sucha lub mokra karma dla psa. Takie karmy dla psów wyróżniają się przede wszystkim jakością, ale również wariantami smakowymi, dzięki czemu każdy czworonóg chętnie będzie się nimi zajadał!

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 6743 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Wszystko super. Polecam. Na pewno zostanę stałą klientką.
2024-06-19
Przesyłka troszkę się opóźniła, ale sklep nadrobił to szybką odpowiedzią po skontaktowaniu się, gdzie potem poszło już ekspresowo. Zadowolony :)
pixel